Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Дитячі

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дитячі настільні ігри

Наш інтернет-магазин пропонує настільні дитячі ігри на будь-який вік. У нас ви знайдете розваги для трирічних малюків, школярів і підлітків 14-16 років. Кожна вікова група відрізняється своїми особливостями, і тому їх потрібно враховувати при виборі. Представлені в нашому каталозі дитячі ігри настільні підійдуть кожній дитині.

Детские игры

Особливості настільних ігор для дітей

Малюкам не обов'язково проводити весь вільний час, бігаючи по двору, катаючись на гойдалках або стрибаючи через перешкоди. Дитяча настільна гра привчає дитину розвивати не тільки дрібну моторику. Вона виховує увагу, вміння мислити логічно, формувати асоціації, продумувати ходи наперед.

На відміну від підручників і книжок, настільні ігри дитячі розвивають фантазію, пропонуючи уявити замість карти на столі похмуре підземелля або безкрайній морський простір, а замість фігур і мініатюр - справжніх драконів, магів, піратів або принцес.

Настольная игра Суперфермер

Настільна гра для компанії

Найчастіше гра дитяча настільна розрахована на кілька учасників. Це допомагає налагодити спілкування, обмінюватися думками, об'єднувати зусилля і підтримувати один одного. Або ж можна влаштовувати змагання між приятелями. І в ході спілкування настільні ігри для компанії допоможуть розширити пізнання про навколишній світ і освоїти нові навички.

Кращі логічні настільні ігри для розвитку мислення

На відміну від рухливих ігор на майданчику, дитяча гра настільна спрямована на розвиток вміння мислити. І кращими в цьому відношенні є логічні ігри, які представляють собою головоломки. У них потрібно проявляти стратегічний підхід, продумувати ходи, застосовувати логіку. Деякі, такі як настільна гра: Геокомплект допоможе освоїти форми та основи геометрії.

Логічні завдання в дитячих варіантах складаються на простому рівні, щоб вони були доступні зазначеної вікової категорії. Також вони стимулюють розумові здібності, тренують посидючість, вчать проводити аналіз, порівняння, а також робити висновки на основі отриманих даних.

Дитячі настільні ігри - пригоди

Кожній дитині подобаються пригоди. А яскраво оформлена гра дитяча настільна дозволяє не тільки прочитати або подивитися на пригоди героїв, що діють в книгах, мультфільмах або в кіно, але і самому стати учасником. В процесі дитина битиметься з чарівниками, візьме участь в морському бою, освоїть нові країни і континенти, полетить на незвідані планети в космосі.

Пропоновані в нашому інтернет магазині дитячі настільні ігри допоможуть розвинути фантазію, навчитися розраховувати свої дії, робити висновки, оцінювати сили.

Настільні дитячі ігри: особливості

Слід нагадати, що настільні ігри в момент свого винаходу були розраховані для дорослих. Це були військові стратегії, які призначалися для навчання офіцерів. Сьогодні настолки теж популярні у дорослих компаніях.

Багато ігор настільні ігри також розроблялися як спрощена версія дорослих квестів, стратегій або логічних задач. Але в них враховуються особливості сприйняття і рівень розвитку дитини. Оформлення таких ігор найрізноманітніше, на всі смаки. Ми пропонуємо дитячі настільні ігри недорого для любителів подорожей, початківців піратів, юних принцес, чарівників, лицарів або автогонщиків.

Як підібрати дитячу настільну гру за віком

На упаковці вказується вік від трьох років. Пов'язано це з тим, що ігри дитячі настільні містять влучні деталі, картки, фішки і кубики. А також з тим, що діти до 3 років не здатні довго зосереджуватися на чомусь і сидіти на місці більше 15-20 хвилин.

Вибираючи гру за віком, потрібно пам'ятати, що:

Для 3-5 літніх потрібні яскраві і барвисті фішки. Вони допоможуть запам'ятати кольору, форми, літери і цифри. У них яскраве оформлення і прості правила;

5-7 річним цікаві рольові та логічні ігри з цікавим сюжетом, засновані на улюблених книгах або мультфільмах;

у віці 8-12 років дитина вже цікавиться логічними іграми і стратегіями. Тому рекомендується придбати дитячі настільні ігри для всієї родини, в які зможуть грати батьки.

Щоб купити дитячі настільні ігри в інтернет магазині, виберіть вікову категорію і напрямок інтересів дитини і замовте гру з доставкою по Одесі або в будь-яке місто України зручним перевізником. Також вам знадобляться запасні кубики, протектори для карт,мініатюри та інші корисні аксесуари.

 

Вгору