Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

18+

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Настільні ігри 18 +

Далеко не всі розваги призначені для дітей або сімейного дозвілля. Існує ціла галузь, яка включає настільні ігри 18+, причому ця цифра означає вік, з якого за законом дозволяється грати в такі ігри.

Адже 18 років - це вік повноліття. З якого офіційно, згідно з чинним законодавством, дозволяється не тільки голосувати, а й купувати сигарети і алкоголь. А також відвідувати сайти з оголенням і заводити романтичні стосунки. А ще купувати настільні ігри для компанії 18+.

Loopy: sex game

Особливості настільних ігор для дорослих

Особливістю таких ігор стає підтекст, який офіційно заборонений для неповнолітніх. Це алкогольний і сексуальний мотив у сюжеті. Настільні ігри для дорослої компанії 18+ дозволяють розкріпачитися і позбутися від комплексів. Адже придушення підсвідомих бажань веде до неврозів, погіршення самопочуття і навіть викликає соматичні (тілесні) захворювання.

Такі забави дозволяють подолати заборони, які забиваються в людини вихованням в дитячому віці і можуть стати перешкодою в дорослому і навіть сімейного життя.Делириум (Delirium)

Хіти настільних ігор для дорослих

Найпопулярнішими серед наших користувачів настільні ігри для дорослих 18+, згідно зі статистикою сайту є:

- Настільна гра: Йорж,який допоможе перетворити виїзд на шашлики або зустріч нового року в захоплюючий сабантуй і підвищити культуру пиття;

- Набір ігор Правда чи Дело: Для пар;

- Час Валери: Чи не час для пристойності,хуліганська гра для дорослої компанії і надувного Валери.

А також багато інших, вибрати які допоможе найповніший каталог настільних ігор.

Як вибрати настільну гру на двох

Якщо гри з алкогольною тематикою більш популярні у великому і дружному колективі, то для хорошого вечора удвох ми пропонуємо настільні ігри для двох 18+ з еротичної спрямованістю. Тут неважливо, хто стане переможцем, так як процес значно цікавіше результату. І той, хто програв одержить не менше задоволення, ніж переможець.

Їх мета - не тільки збагатити сексуальний досвід, а й дізнатися партнера і розкріпачитися, позбувшись від застарілих табу. Вони допоможуть подолати незручність при новому знайомстві, а партнерам зі стажем - освіжити бажання і відродити романтику у відносинах.

Такі ігри 18+ настільні можуть ранжуватися за ступенем відвертості і часто мають кілька варіантів - від самого невинного флірту до максимально можливої відкритості.

Настільні ігри 18+

Всі настільні ігри 18+, купити які пропонує наш сайт, мають офіційний дозвіл і рекомендовані до продажу повнолітнім. Не варто сприймати їх як якесь збочене проведення часу. На жаль, сексуальне виховання і культура споживання алкоголю в нашій країні ще не досягла належних висот. І якщо ви ще не впевнені в своїх бажаннях і можливостях, починайте грати з обережністю, переходячи від найпростіших і легких завдань до висот майстерності.

Такі ігри ідеальні для тих, хто занадто затиснутий або хотів би дізнатися інтимні бажання свого партнера, але соромиться запитати безпосередньо.

Настільні ігри дорослих: що входить в комплект

На відміну від багатьох інших настільних ігор, в комплект зазвичай не входять фішки, мініатюри, в них немає певного поля. Часто вони складаються тільки з набору привидів або карток із завданнями або питаннями. Але іноді в комплект входить барабан для перемішування карток, дзига з покажчиком, іноді потрібні кубики: Chessex з різною кількістю граней і окулярами на них.

Що потрібно знати про ігри для дорослих?

На відміну від багатьох інших, настільні ігри 18+ вимагають ретельного підбору команд. У сюжетах алкогольної спрямованості повинні брати участь тільки дорослі, які усвідомлюють небезпеку "перебору" і не прагнуть до перемоги за всяку ціну. Їх мета - створити веселу і невимушену атмосферу, а не швидше впасти під стіл і прокинутися з моторошним похміллям.

Для еротичних ж забав підійде більш "камерна" обстановка. Це можуть бути двоє людей або невелика група добре знайомих і тісно спілкуються людей, які добровільно беруть участь і не мають упереджень проти деякої фривольність в стосунках.

Різноманітні настільні ігри 18+ купити в Україні ви можете на нашому сайті. У каталозі представлені найнесподіваніші варіанти для веселого і приємного проведення часу.

Вгору