Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Складні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Найскладніша настільна гра, яку ви зможете знайти

Досвідчені гравці вважають за краще настільні ігри складні, з оригінальним дизайном і цікавим сюжетом. У них кожен учасник вибирає власну стратегію. Такі розваги захоплюють не гірше комп'ютерних, але тут кожен розглядає відбуваються на полі події не через екран монітора, а "живцем", поєднуючи азарт і ефект спільної участі. Це допомагає відволіктися від побутових повсякденних проблем в невеликій приємній компанії.

Игра Престолов

Складні настільні ігри для будь-якої компанії

Не варто лякатися багаторівневих сюжетів. Розібратися в механіці і правилах під силу кожному. І часто кращі складні кооперативні настільні ігри набувають керівники компаній для організації став модними останнім часом "тімбілдінга" - виховання в колективі командного духу. Для такого заходу підійдуть сюжети будь-якого типу. Аркада на основі фільму або книги допоможе підштовхнути інтерес до неформального спілкування, а економічна стратегія допоможе зрозуміти і розвинути роботу в світі реального бізнесу. Одним з найбільш затребуваних варіантів такого плану стане Гра Престолів: 2 видання,що поєднує в собі всі кращі риси популярного сюжету.

Самые сложные настольные игры

Але частіше такі ігри воліють дружні компанії, що мають досвід в проходженні і об'єднані спільними інтересами. У нашому каталозі для них пропонуються сюжети:

  • за мотивами книг і серіалів;

  • аркади;

  • пригоди;

  • побудова імперій і цивілізацій;

  • космічні пригоди і підкорення планет;

  • еволюція і будівництво світів.

  • А також багато іншого, на всі смаки і переваги.

Особливості настільних ігор

Найбільш популярні сьогодні стратегії, створені на основі відомих книг, серіалів або комп'ютерних квестів і битв. Найскладніші настільні ігри в світі розраховані на одночасне участь 6-8 досвідчених гравців, і дуже вимогливі до обмірковування кожної дії. Буквально один невірний хід в таких хардкорних квестах призводить до поразки. Тому процес тримає учасників в напрузі, вимагаючи несподіваних і оригінальних рішень.

Дуже складна настільна гра розтягується на довгий час, адже на обдумування кожного ходу потрібен час. Тому підготуйте закуски, щоб друзі не пішли додому обідати.

Ще одні варіант - взяти з собою настільні ігри в дорогу. Невелика коробка з фішками і картками набагато легше, ніж планшет або ноутбук для кожного члена сім'ї. Це допоможе скоротати час в автобусі, поїзді, на задньому сидінні автомобіля.

Настільна гра для всієї сім'ї - що ми можемо запропонувати

Щоб залучити в процес всіх членів сім'ї, включаючи батьків, дітей і представників старшого покоління, зазвичай вибирають щось простіше. Але якщо вам вже не цікаві простенькі аркади, у нас ви зможете купити складну настільну гру, яка зацікавить дітей, батьків і підключилися до них бабусь і дідусів.

Найрізноманітніші складні настільні ігри купити в Україні пропонує наш інтернет магазин.

Як доповнення у нас можна придбати різні аксесуари:

- Фігури для ігор

- Протектори для карт

- Кубики

- Плеймайти, каунтер, ігронайзери та інші аксесуари.

Також ми пропонуємо Прокат настільнихігор.Ви зможете перевірити, чи підходить вам сюжет і рівень складності, перш, ніж робити покупку.

Вгору