Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Прості

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Настільні ігри прості

Смаки гравців різні. Комусь подобаються складні стратегії, в яких потрібно ретельно продумувати кожен хід, а хтось віддає перевагу прості і цікаві настільні ігри, правила в яких можна зрозуміти інтуїтивно. Розібратися в них можна за кілька хвилин, тому брати участь в такому розвазі зможуть не тільки досвідчені майстри, а й новачки. Прості настільні ігри для всієї родини підійдуть для того, щоб прищепити любов до настолко у дітей, захопити старше покоління або друзів, які роблять перші кроки в світі настільних пригод.

Настольная игра Bloodborne

Настільна гра для дорослих: якою вона має бути

Не варто думати, що прості настільні ігри залишаються розвагою для дітей і підлітків. Популярні варіанти і для дорослої компанії. Тематика їх найрізноманітніша. Вони можуть бути логічними, економічними, азартними, рольовими або картковими. Але об'єднує їх одне: всі вони мають цікавий і захоплюючий сюжет. Як приклад такої гри стала настільна гра: Bloodborne.

Кращі логічні настільні ігри

Особливо потрібно виділити сюжети, засновані не на простому киданні кубиків, а на логіці. Ми пропонуємо замовити настільні ігри прості в Одесі, які допомагають розвинути пам'ять, прокачати інтелект, потренувати абстрактне мислення і дедукцію.

Дітям вони допомагають розвивати і формувати мислення, а літнім людям - тренувати мозок і підтримувати розумові здібності та інтелектуальний рівень.

Як вибрати настільну гру на двох

Одними з найбільш затребуваних в нашому магазині стали прості настільні ігри для двох. Вони допоможуть скоротати час з чоловіком або приятелем, зав'язати невимушену розмову, з користю провести вільний час.

Також вони стануть в нагоді тим, хто тільки стає на шлях ігромана. Адже зібрати компанію новачків набагато складніше, ніж запросити одного приятеля, який теж прагне отримати навик в проходженні квестів або рішенні логічних загадок. У цьому допоможуть швидкі настільні ігри,які не займуть багато часу.

Настільні ігри прості: види і типи

Ми пропонуємо купити настільні ігри прості по тематиці:

  • Логічні;

  • історичні;

  • Географічні,;

  • Вікторини та головоломки;

  • Філологічні, на придумування слів і їх поєднань.

У нас ви можете замовити настільні ігри прості різного типу, розраховані на будь-який вік.

Рекомендуємо купити в Одесі настільні ігри прості з доставкою. Також у нас можна замовити прокат настільних ігор,щоб оцінити їх якість і дізнатися, чи підходять вони вашої компанії за рівнем складності.

Вгору