Доставка

 

Доставка по Одесі


Самовивіз. Оформивши замовлення самовивозом ви зможете забрати його в нашому магазині в центрі міста протягом 3х днів з моменту оформлення замовлення.


Кур'єрська доставка. Кур'єр доставить ваше замовлення в день оформлення замовлення або на наступний в будь-який зручний для вас час (з 9.00 до 23.00). При сумі замовлення від 799 грн - доставка по центру в радіусі 3 км від магазину безкоштовна. При сумі замовлення від 1500 грн доставка безкоштовна в усі райони міста. При замовленнях менше зазначеної суми вартість доставки наступна: Центр - 50 грн, решта районів - 100 грн.


Доставка на відділення Нової Пошти. При замовленні від 1500 грн доставка безкоштовна. При замовленні до 1499 грн - доставка по тарифам перевізника. Замовлення до 200 грн. відправляються лише за полною передплатою. Відправка замовлень в день оформлення (при оформленні замовлення до 17.00). Термін доставки - один-два дня.

 

Доставка по Україні


Доставка по Україні здійснюється транспортоной компанією Нова Пошта у зручне вам відділення або за вказаною адресою кур'єром компанії. При замовленні від 1500 грн - доставка до відділення безкоштовна. При замовленні до 1499 грн - доставка по тарифам перевізника. Доставка кур'єром за вказаною адресою - +20 грн до вартості замовлення. Відправка замовлень в день оформлення (при оформленні замовлення до 17.00). Термін доставки - один-два дня.