Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Закордонні iгри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Зарубіжні настільні ігри

Незважаючи на успіхи вітчизняних виробників настільних ігор, поки ще велика кількість їх випускається за кордоном. На нашому сайті ви можете купити закордонні настільні ігри різних типів і напрямків. Єдиним недоліком стануть правила іноземною мовою (англійською, німецькою, японською, польською). Їх ви зможете перевести самостійно зі словником або завантажити на профільних фанатських сайтах.

Во Все Тяжкие

Настільна гра для всієї родини на іноземній мові

Крім оригінального сюжету і розвитку фантазії, цікаві закордонні іноземні ігри настільні допоможуть батькам і дітям швидше вивчити потрібну мову. Адже його освоєння на увазі не тільки заучування граматичних правил і перекладів слів, а й живе застосування отриманих знань. Використання нових слів і термінів в ігровому процесі допоможе звикнути до них. Що стане відмінною підмогою в роботі і кар'єрі, розширить кругозір.

Настільна гра для тебе - для проведення вільного часу

Якщо ввечері випадає вільний час, можна почитати книжку, подивитися телевізор або посидіти в соцмережах. Але варто витратити його на самоосвіту. Настільні ігри зарубіжні дозволяють поєднувати приємне з корисним - продумування ходів поєднується з засвоєнням і запам'ятовуванням іноземних слів і проникненням в нову культуру. Адже кожен сюжет включає в себе національні особливості створила її культури.

Настільна гра для дорослих іноземною

Ще одним приводом замовити закордонні настільні ігри стане їх "доросла" спрямованість. Багато серйозних і "хардкорні" варіанти ще не пройшли ліцензування в нашій країні і тому є тільки в оригіналі, без перекладу на національні мови. Ви зможете купити закордонні настільні ігри в Одесі на сайті нашого інтернет-магазину. А якщо сумніваєтеся у виборі - ми пропонуємо взяти будь-яку з них напрокат, щоб перевірити свої можливості.

Зарубіжні настільні ігри популярні

Серед найбільш затребуваних варіантів нашим покупцям подобаються:

- Детективи і пригоди з серії Настільні ігри: Приховані ролі;

- Забавні ігри від Cryptozoic Entertainment;

- Незвичайна Настільна гра: Final Touch.

І багато інших. А урізноманітнити сюжет допоможуть оригінальні мініатюри від відомого виробника.

Вгору