Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Настільні рольові ігри

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Настільні рольові ігри

Магазин Good Games пропонує настольно-рольові ігри різних тематик і напрямків. Це відмінний спосіб розважитися у вільний час, організувати дозвілля з сім'єю або провести дружню вечірку.

Особливості настільних ігор

Звичайно потрібно поле, набір фігурок, кубики (з 6 або більшою кількістю граней), збірник правил і сюжетна лінія. Саме рольові настільні ігри стали стимулом для розробки популярних сьогодні комп'ютерних РПГ. Але, на відміну від комп'ютерної симуляції, де кожен учасник залишається один на один з монітором, тут головним є елемент живого спілкування. Тому рольові ігри настільні сприяють згуртуванню, - будь то сім'я, приятельська компанія, співробітники.

Настільна гра для компанії як спосіб провести час

Зустрічі з друзями - це завжди здорово. І щоб зробити їх цікавими і захоплюючими, радимо купити настільні рольові ігри. А якщо вам не подобається просто рухати фігурки, пропонуємо алкогольні гри для вечірок, які точно приведуть в захват гостей корпоративу.

Магнитная доска

Настільна гра для двох

Зібрати велику компанію вдається не завжди. Допоможе в цьому випадку настільна рольова гра, в яку можна битися тільки вдвох. Це допоможе зблизити друзів або подружжя.

Настольно рольові ігри для всієї родини

Кращі настільні рольові ігри мають нескладні правила і дозволяють дати волю фантазії. Тому вони підійдуть для всієї родини - батькам, дітям і представникам старшого покоління. І нехай кожен домальовує в уяві своє оформлення сюжету. Але спільні походи за скарбами, штурм замку або бій з драконом дозволять кожному проявити себе і дадуть відмінну можливість для спілкування.

Що таке настільна рольова гра?

Відмітна особливість, яка приваблює учасників в рольових настільних іграх, це принцип їх побудови. Кожен відповідає за певний персонаж, наділений списком характеристик. Дія героя впливає на загальний розвиток сюжетної лінії. Координатор сюжету, або Майстер, створює сценарій, вносить корективи і визначає, як настільна гра рольова відповідає темі. Майстер описує світ, а герої приймають рішення і здійснюють дії

Для перевірки навичок використовуються випадкові числа, які визначаються киданням кубиків і підрахунком очок, що випали. Крім звичайних D6 застосовуються і інші багатогранні кубики: Chessex.

Завдання учасників рольової настільної гри - не тільки досягти результату, але і "прокачати" свого персонажа, підвищивши значення різних навичок.

Історія настільних рольових ігор

Вони були вперше придумані в 1824 році як спосіб тренування генералів Німецького генштабу (крігшпіль). На дошці розміром 1,8 на 1,8 метра розміщувалися карти з рельєфом і фішки, що позначають бойові підрозділи. Але звичайні настільні рольові ігри купити можна було тільки в другій половині ХХ століття, коли до фішках військових загонів додали вогнедишних драконів та інших фентезійних персонажів.

Однією з перших НРИ, що здобули широку популярність, стала вийшла в 1974 настільна рольова гра "Підземелля і Дракони" (Dungeons & Dragons). У ній вперше був зроблений наголос не на поєдинки загонів, а на пригоди і фантастичний сюжет. Вона швидко завоювала популярність і стала основою для вийшла пізніше комп'ютерної версії РПГ.

Тематика і жанри настільних рольових ігор для різних компаній

Наш магазин пропонує найбільший асортимент рольових настільних ігор в Україні. Крім величезної кількості варіантів, побудованих на лінії "Великий льох", ви зможете розіграти з друзями:

  • космічні пригоди;

  • вампірські саги;

  • постапокалістіческіе сценарії;

  • авантюрно-пригодницькі сеттінг.

Посморіте наші ціни і переконайтеся, що ми пропонуємо настільну гру рольову купити в Україні на найвигідніших умовах, з доставкою в будь-яке місто країни.

У нашому магазині представлені набори та додаткові аксесуари:

- Магнітна дошка для настільно-рольових ігор;

- Кістки та Дайс для настільних ігор;

- Фігурки і мініатюри персонажів

Також у нас передбачена така послуга, як прокат настільних ігор в Одесі, щоб ви могли пройти з друзями сценарій і переконатися, що цей варіант вам підходить.

Вгору