Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Кооперативні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Кооперативні настільні ігри

Серед величезного розмаїття розваг для компанії особливо виділяться настільні кооперативні ігри, в яких для досягнення перемоги потрібно об'єднати зусилля і вміння. Назва їх походить від латинського терміна cooperation, що означає "співробітництво". Вони засновані на такому ж принципі, що і популярний в сучасних корпораціях тимбилдинг.

Призначені для спільного проходження та вироблення командного духу. Для перемоги потрібні не індивідуальні навички та здібності, а вміння налагоджувати спільну тактику, дотримуватися єдиної стратегії, координувати дії свого персонажа з іншими членами команди. Адже іноді доводиться пропускати ходи або надавати допомогу колегам, щоб досягти кращого результату всієї команди.

Настольная игра Пандемия

Настільна гра для компанії: цілі та алгоритми

Головна особливість, яка відрізняє кращі настільні кооперативні ігри - формування з окремих гравців згуртованої команди. У цьому варіанті змагань не буде чоловіка переможця, який сильніше за інших. Тут або перемагає команда, або грає все. Навіть якщо в команді є особливо яскраві уми, бійці або воїни, їм доводиться працювати разом з іншими, щоб домогтися перемоги.

Якщо у вашому колективі є індивідуалісти, які вважають, що вони працюють ефективніше інших - увімкніть їх команду. Кооперативна настільна гра допоможе їм переглянути своє ставлення до колективу і дасть зрозуміти, що одиночній перемоги в сучасному світі не домогтися. Для досягнення мети, як і в реальному команді, потрібно об'єднати зусилля, обговорити ситуацію, спланувати спільні дії.

Також настільні ігри кооперативні ускладнюються через Рендома різного типу: це кількість очок на кубиках, карти ситуацій (криз або міфів), повороти сюжету, які вимагають різних умінь від різних персонажів.

Алгоритм прописаний в сценарії і зашифрований в правилах. Дії учасника залежать від сюжетної логіки, від виникаючих перед ними завдань і від маневрів юнітів супротивника, які визначаються кидком кубиків або відкриттям випадкових карт.

Настільна гра для двох і навіть одного

Класичні "кооператівкі" розраховані на команду з 6-8 чоловік. Але не обов'язково потрібно залучати багато учасників. У нашому каталозі ви зможете купити кооперативну настільну гру для пари людина. Ви зможете битися з чоловіком або приятелем, щоб пліч-о-пліч відбити загрозу космічних піратів, напад монстрів, пережити зомбі-апокаліпсис або пандемію, перемогти злого чарівника. Вам гарантовані позитивні емоції, коли доведеться хворіти один за одного і разом радіти перемозі.

Це ідеальне заняття для сім'ї, в ньому немає протистояння, а є спільна мета. Тому купити настільну гру кооперативну з цікавим сюжетом - кращий спосіб налагодити чудове взаєморозуміння і довіру в сім'ї. І значно ефективніше, ніж дивитися вдвох телевізор або сидіти окремо в соцмережах. Це сприяє спілкуванню і теплій обстановці в сім'ї.

Але якщо трапилося так, що грати не з ким, то за кількох персонажів зможе ходити і один чоловік. Це спрощує процес збору команди і допомагає уникати конфліктів, але не так захоплююче.

Братья по оружию

Хіти настільних ігор на нашому сайті

Вперше кооперативні ігри настільні з'явилися близько п'ятдесяти років тому і отримали бурхливий розвиток з початком століття поточного. Сьогодні вашій увазі пропонуються сюжети самого різного класу, типу і рівня складності. Серед них дитячі, для дорослої аудиторії і для всієї родини. Але всі вони вимагають злагодженої роботи команди і дружного колективу.

Найчастіше тематикою стає квест на виконання завдання або детектив. Але в процесі учаснику пропонується вибір правильних параграфів в зводі правил або текстових фрагментів, які містяться в базі даних, на картках, в книгах. Або треба розгадувати головоломки і загадки.

Серед найбільш затребуваних товарів в нашому каталозі користувачі відзначають кращі кооперативні настільні ігри:

- Дитячі настільні ігри,що відрізняються більш простими правилами і прищеплюють любов до настолко з юних років (ПідступнийЛис, Зомбі в будинку і інші);

- серія настільних ігор: Еківокі для всієї родини;

- Настільна гра: Пандемія для дорослої аудиторії;

- Таємниці Аркхем,одна з кращих гравців по всесвіту Лавкрафта.

Ці та багато інших настолки на будь-який смак ви знайдете в нашому каталозі за помірними цінами, з доставкою по Одесі і в будь-яке місто країни. Вони допоможуть скрасити нудний вечір, зробити застілля яскравіше, провести час із задоволенням. Взяти їх можна на зустріч далеких родичів, на корпоратив компанії або бізнес-тренінг, в антікафе, на відпочинок в санаторії. Це допоможе дізнатися своїх друзів, подружжя або колег.

 

Кооперативні настільні ігри в Одесі

Наш інтернет-магазин пропонує кооперативні настільні ігри російською та іноземними мовами. Ви знайдете у нас версії для великої компанії, сімейних посиденьок, для дітей і підлітків. Ми пропонуємо розваги для будь-якої вікової групи, які починають ігроманів і професіоналів своєї справи.

Щоб кооперативні настільні ігри в Одесі купити або взяти в оренду, приходьте в наше представництво в центрі міста. Іногороднім покупцям ми відсилаємо покупку будь-яким зручним способом, в усі міста України.

Також у нас ви зможете придбати Дайс для настільних ігор,різного кольору і з різною кількістю граней.

Вгору