Графік роботи:

Щоденно: 10:00–20:00

0
Мій кошик

Дуельні

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожче за назвою

Дуельні настільні ігри

Незважаючи на те, що настільні ігри найчастіше призначені для невеликих груп на 4-5 чоловік, існують варіанти дуелей, в яких беруть участь двоє. Адже не завжди є можливість зібратися великою компанією. У нашому магазині ви можете замовити дуельні гри, щоб битися на пару.

Дуэльные настольные игры Jaipur (Джайпур)

Дуельні настільні ігри - різновиди і особливості

Найбільш відомими і популярними іграми дуельного типу, коли два учасники борються в однакових умовах, є шашки і шахи. У них важлива стратегія і тактика. Як і в шахах, кращі дуельні настільні ігри мають набір фігур і правил ходів. А перемога досягається кращою стратегією і продумуванням кожного ходу.

Як у шахах, у кожної гри свої правила, своє поле, свій набір барвистих фігур. Але є відмінність - добре промальовані персонажі і продуманий сюжет, часто повторює популярні або знакові події з реального життя або мистецтва.

Різними можуть бути і цілі гри: вибудувати в ряд кілька жетонів (як хрестики-нулики), домогтися економічної переваги, знизити до нуля окуляри життя суперника, зібрати певну кількість предметів.

Незважаючи на відмінності в оформленні та правилах (стратегії, головоломки, логічні або військові), всі вони допомагають з користю і захоплююче провести час.

Настільна гра для компанії з 4 чоловік

Існує група дуельних ігор, в яких можуть брати участь більше двох учасників. Зазвичай вони тривають довше, мають більше варіантів і стають навіть цікавіше. Так що якщо вдасться зібрати компанію, така дуельна настільна гра-стратегія стане відмінним заняттям, щоб провести час з толком, поламати голову над процесом і отримати задоволення від перемоги.

Серед них не тільки розваги для дітей, а й настільні ігри для дорослих 18+,які захоплять підлітків і навіть більш вікову компанію.

7 Чудес: Дуэль

Хіти настільних ігор на вибір користувачів

Найпопулярніші в нашому каталозі:

- Настільна гра 7 Чудес: Дуель;

- Настільна гра Зоряні імперії;

- Настільна Гра Престолів (Game ofThrones),присвячена гучним серіалом;

- Гра Кодові Імена: Дует для любителів шпигунських ігор.

А також багато інших дуельні настільні ігри, всіх стилів і напрямків. Адже кожному користувачеві подобаються різні види дуелей, і каталог настільних ігор нашого інтернет-магазину пропонує будь-які варіанти битв, на всі смаки.

У нашому інтернет-магазині ви можете не тільки купити настільні дуельні гри, але і придбати кубики для настільних ігор та інші аксесуари. А для поціновувачів особливої естетики ми пропонуємо оригінальний Набір кубиків Chessex Opaque Red /White,який виглядає більш вишукано, ніж стандартний.

Якщо ви шукаєте кращі дуельні гри в Одесі або іншому місті України, обов'язково розгляньте наші пропозиції і виберіть той варіант, який вам більше сподобається.

 

Вгору